Засідання робочої групи з вивчення стану використання ресурсів медичної галузі

Забезпечити підзвітне та раціональне використання коштів місцевих бюджетів у сфері охорони здоров’я – саме з цією метою розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації нещодавно була створена робоча група з вивчення стану використання ресурсів медичної галузі.

До складу робочої групи увійшли як організатори медичної галузі (начальник обласного управління, головні лікарі обласного протитуберкульозного, наркологічного диспансерів та Центру боротьби з ВІЛ-інфекції/СНІДу), так і фахівці департаменту фінансів Сумської ОДА, експерти неурядових організацій.

Засідання1

Днями відбулося перше засідання цієї робочої групи, на якому головним завданням члени робочої групи визначили здійснення аналізу видатків обласного бюджету Сумської області на охорону здоров’я та підготовку обґрунтованих пропозиції щодо можливостей їх перерозподілу.

Засідання 2

Раціональне використання бюджетних коштів медичної галузі, забезпечення прозорості та підзвітності процесів розподілу ресурсів, ефективне планування та ресурсне забезпечення виконання заходів регіональних цільових програм у сфері охорони дозволять підвищити якість надання медичних послуг та спрямувати кошти саме на актуальні потреби пацієнтів.

Наступне засідання робочої групи має відбутися вже у наступному місяці. На ньому члени робочої групи та запрошені фахівці вже будуть обговорювати перші напрацювання, що стануть основою обґрунтованих пропозицій, поданих на розгляд керівництва Сумської області.

Протокол засідання робочої групи 23.02.2016

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Архіви