Засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

18 жовтня 2016 року в Міністерстві молоді та спорту України відбулося засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (далі – Комітет) під головуванням заступника Міністра молоді та спорту Олександра Яреми.

8qНа засіданні були заслухані доповіді членів Комітету та запрошених.

Найбільш обговорюваною була доповідь Шеремети Святослава Павловича щодо проблематики ЛГБТІ.

Окремі пропозиції доповідача отримали підтримку з боку членів Комітету: це стосується скасування дискримінаційної заборони на всиновлення/удочеріння ВІЛ-позитивних дітей ВІЛ-позитивними батьками, скасування дискримінаційної заборони для осіб, які практикують гомосексуальні стосунки, виступати донор(к)ами крові, а також вилучення з Кримінального кодексу безглуздої відповідальності за поставлення іншої особи в небезпеку зараження ВІЛ (стаття 130). Комітет з регіональної політики взяв всю інформацію, викладену в презентації, до відома та рекомендував також продублювати цю доповідь на засіданні Комітету з програмних питань, щоб отримати і його думку, яку згодом можна буде консолідувати на рівні Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Також зацікавленість та дискусію членів Комітету викликала доповідь Товчиги Ніни В’ячеславівни про діяльність регіональних рад з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. В ході обговорення були заслухані успішні практики та проблемні питання.

Підсумком даної доповіді було прийняття рішення Комітету щодо необхідності розробки механізму залучення ключових спільнот до вироблення політики відповіді на поширення ВІЛ на місцевому рівні, адже не завжди на місцях є “вихід” на всі ключові спільноти.

У засіданні Комітету взяв участь та долучився до обговорення питань, що піднімалися, головний лікар ОКЗОЗ «Сумський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер» Бондаренко Леонід Анатолійович.

Протокол засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу 

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Архіви